Advertisement
Start arrow Wyniki Mixt 10.11.2016
Menu główne
Start
Warunki uczestnictwa
Program POLOPEN
Formularz zgłoszeniowy
Lista uczestników
Regulamin POLOPEN
Lista Sponsorów
Sędzia
Napisz do nas
Galeria zdjec i filmów
Szukam partnera/partnerki
Lista nagród rzeczowych
Wyniki
Wyniki Mixt 10.11.2016
Wyn. Teamów 11.11.2016
Grand Prix POLOPEN 2016
Turniej Ind. 13.11.2016
PDF POLOPEN 2016
Wyniki Mixt 10.11.2016 PDF Drukuj Email
Wpisał: Michał Dolny   
 
 

Turniej Par Mixtowych POLOPEN 2016, 10.11.2016

 
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 120Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
13.0
4.0
ZPFUNDACJA RBS Szczecin
POMORZANIN Nowogard
59.951660
 223Igor Smyk
Jakub Mitke
3.0
3.0
KP  59.721458
 325Tadeusz Wasilewski
Bogusz Nalazek
5.0
7.0
KP  58.321256
 413Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.5
KP  57.481054
 58Wiesław Skrzyszowski
Beata Gronert
9.0
2.0
MPCARDA Kraków 57.32857
 617Renata Błachowska
Kazimierz Pamuła
 
0.5

MP
  55.40653
 718Lech Łaniewski
Marek Bałabuch
13.0
1.0
KPChemik Bydgoszcz
 
54.37448
 84Jerzy Wawrzyniak
Krystyna Wawrzyniak
3.0
 
KP
  53.53347
 926Ewa Badzioch
Michał Voss
 
 
   53.14344
 107Dariusz Harzyński
Lidia Chłąd
1.5
 
ZP
PM
ZZBS-RYSIE Szczecin
GTB
52.72342
 1129Wit Monarski
Józef Kurnik
1.5
3.0
KP  52.46240
 1230Piotr Suchodolski
Monika Suchodolska
4.0
2.5
PMGAME OVER Gdańsk 51.23238
 1311Bartłomiej Kamelski
Justyna Graniczny
7.0
1.5
KPPAAK Bydgoszcz
 
50.95236
 1419Elżbieta Rosenthal
Jerzy Rosenthal
1.5
3.0
KP  50.32134
 155Tadeusz Rakoczy
Halina Pientka
2.0
2.5
KP  49.89132
 162Piotr Żmudzki
Tatiana Verkhos
1.5
3.0
ZP
SW
ZZBS-RYSIE Szczecin
 
49.25 30
 171Jarosław Michałowski
Magdalena Kazimierczak
18.0
2.0
KP  48.93 28
 1824Jagna Wajda
Marek Nicewicz
1.0
 
KPKlub Sportowy Krobia 48.13 26
 1914Michał Dolny
Jerzy Kowalski
2.0
13.0
KPDOL-BY Bydgoszcz 47.66 24
 209Eugeniusz Seichter
Adam Seichter
11.0
1.5
KPBemix Więcbork 47.48 22
 2112Robert Żółtowski
Elżbieta Zalewska
1.5
2.0
ZP
KP
ZZBS-RYSIE Szczecin
 
47.33 20
 223Mieczysław Mystkowski
Marian Dahms
 
 
   47.12 18
 2321Danuta Wojtowicz
Witold Hantke
 
 
   46.63 16
  27Wioletta Lichodziejewska
Paweł Kaniewski
1.5
 
MA
LU
SMART 3
 
46.63 14
 2510Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
5.0
5.0
KP  46.59 12
 2622Beata Golec
Leszek Moszczyński
3.0
7.0
LB
KP
ZM Mestil Gorzów Wlkp.
 
46.10 10
 2715Bogumił Drews
Henryk Nowak
 
0.5
KPDOL-BY Bydgoszcz
 
42.32 8
 2816Ewa Łukowska
Paweł Jończyk
2.0
4.0
MA
SL
IF22
CKS Czeladź
41.31 6
 2928Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
1.0
1.0
KP  39.09 4
 306Kazimierz Ligęza
Ewa Kubiak
5.0
 
KP
  38.63 

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »